2de graads Behandelruimte Dordrecht – Reserveer snel en eenvoudig een behandelkamer online

    2e graads Behandelruimte Dordrecht

    2e Graads Behandelkamer (Witte kamer) 20m2

    Burgemeester de Raadtsingel 71, Dordrecht • 1 - 4 personen

    De 2e graads behandelruimte in Dordrecht is voorzien van een vaste elektrische hoog/laag behandelbank en is volledig ingericht op privacy en gemak voor de behandelaar. Deze ruimte van 20m2 is zo ingericht dat er voldoende ruimte is. De ruimte zeer geschikt voor osteopaten, therapeuten of ARBO artsen vanwege de behandeltafel in deze ruimte. In deze ruimte is tevens een in hoogte verstelbaar bureau met een arbo-stoel aanwezig.

    In de ruimte staat een koffieautomaat en waterkoker zodat u voor koffie en thee niet de ruimte uit moet en op deze manier uw tijd efficiënt kunt gebruiken en direct met uw bezoek in gesprek kan en behandelingen kunt beginnen.

    ✔Gratis Wifi ✔Rolstoeltoegankelijk ✔Gratis koffie en thee ✔Koffie en thee selfservice ✔Volledige privacy ✔Invalidentoilet ✔Lift ✔Glasvezel internet ✔Gratis parkeren ✔Receptie ✔Toiletten ✔Rolstoeltoegankelijk

    € 50,-

    €50,- per ruimte, per dagdeel

    Ochtend € 50
    Middag € 50
    Dag € 90


    Hulp nodig? Bel 088-799 1122.

    Wij zijn te bereiken op maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.

    contact
    Flexruimtes Dordrecht